Direkt Slane Castle-i koncertfelvétel a hangulat miatt.
MR2 Szimfonik - Ez a szerelem "Közös felvételt készített az MR2-Petőfi Rádió felkérésére a Heaven Street Seven és a Magyar Rádió Szimfonikus Zenekara. Az MR2 Szimfonik célja az egymáshoz ezer szállal kötődő könnyű- és komolyzene összekapcsolása. A felvételhez a zenei alapok megtartásával az MR Szimfonikusok szolgáltatnak zenei keretet - új összefüggésbe helyezve ezzel egy már ismert dalt, a Heaven Street Seven Ez a szerelem című slágerét. A dalt Oláh Dezső hangszerelte újra, az MR Szimfonikusokat Stephen D'Agostino vezényelte."
Ez a név talán sokat elmond az együttesről, ha komolyabban a jelentése után nézünk.
Egyszerű szójáték.
„Hang”, mert élőzenés hangszeres formáció, „Hangeri”, mert magyarországi zenekart takar és főként magyar nyelvűek a szövegeink, „Gerilla”, mert saját módján lázadó, alkalmanként támadó, majd underground körökben megbúvó zajkeltésre alkalmas fegyverekkel ellátott csapat.
Klasszikus 4 hangszeres felállás, (dob, basszusgitár, gitár, ének), amit 4 barát alkot, akik talán nem is lennének barátok, ha nem hozza őket össze a zene.
Az univerzum hangja - avagy a Jupiter és a Nap kibocsájtott rezgéseinek hanggá való átalakítása.
A banda egyik tagja Greg Anderson, jelenleg a Sunn o))) -t erősíti, aki ismeri a Sunn o))) -t, az már sejtheti milyen ennek a muzsikának a hangulata :D (azért ez annyira nem elvont).
Nem, a Fear Factory nem oszlott fel! (még csak az kéne) :)
A jó öreg Christian Olde Wolbers és Raymond Herrera gondolt egyet és készített egy demót egy új banda reményében. Az anyagot elküldték Jon Howard-nak a Threat Signal énekesének, akinek nagyon megtetszett a dolog és csatlakozott Christianékhoz. Basszus téren viszont akadtak gondjaik. Előszőr Sam Rivers-t (Limp Bizkit) akarták felkérni, hogy segítsen nekik, de ezt később visszamondta. Következő áldozatuk Ryan Martinie (Mudvayne) lett volna, visszautasítását a Mudvayne különleges bass hangzásával magyarázta, amit nem akart belevinni egy másik bandába. Eltelt egy kis idő és megszületett a döntés. Pat Kavanagh-ra esett a választás, aki szintén a Threat Signal tagja.
Első albumuk a Years in the Darkness címet kapta.
Hogy a nevünk vajon honnan van? Nem kell messzire menni, mondjuk csak egy dvd kölcsönzőbe a már klasszikusnak számító Las Vegas-i vakáció c. filmért. A temérdek poén között minket üdvözölnek: 'Köszöntjük a Mirage-ban, Mr. PapaGiorgio!' Persze a film jóval előbb készült, mint ahogy a mi zenekarunk megalakult volna... szóval innen van a nevünk.
Zenekari végleges formája: 2009. vége
Aktív tagok:
Petrik György (ének): sokáig dobolt és gitározott, folyamatos énektudás fejlesztése mellett, színpadi tapasztalatot az É-Trend zenekarban szerzett.
Tóth Mátyás (gitár): Játszott az Esclin Syndo-ban; Bartók Esztivel és Caramellel dolgoznak közös projekteken, illetve a Groovus Interruptus jazz formáció tagja. Szaktudását főként az autodidakta tanulásnak, Horányi Sanyinak és a Finnországban töltött idejének köszönheti.
Nyírő Áron (dob): 16 éves kora óta dobol, most 25 éves és már a Kodolányi János Főiskola Jazz tanszakának végzőse, Szekeres Adriennel, Sárvári Sándorral, az Unisex és a Jazzékiel zenekarokkal készítettek közös felvételeket.
Kiss Zsolt (basszusgitár): a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem jazz tanszakán végzett, elismert hangmérnök.
Horváth Bálint (billentyű): a NOX és a Sziámi csapat ex ill. az Odett & goGirlz és az Ablak zenekar aktív tagja.
Daltól függően színező elem: az MC, Henry Onye, a harmonika, Pribojszki Mátyás, a szaxofon Borkó Attila, vagy Kató Zoli (Back2Black) jóvoltából. A Felemel című dalban Gergely Róbert színművészúr szaval.
Megjelent lemez:
TiSört, 2010
Új track, új hangzás!