Elsősorban a popzene fele hajlunk, de jobbak vagyunk annál, minthogy valamilyen kommersszel rukkoljunk elő. Elegyítjük a jazz, a latin és a funky elemeket, némi bossa vonal is kihallható, így elég nehéz bekategorizálni a zenekart. Kevesen csinálnak hozzánk hasonló zenét, a műfaj nem az, amit ma mindenhonnan hallhatunk, éppen ettől lesz nagyon friss az egész. Az alapok, a hangszerelés inkább jazz & funky & latinos jegyűek, a dal, illetve a szöveg pedig pop-os. Röviden fogalmazva: fülbemászó zene egy kis csavarral, humorral...
Hogy a nevünk vajon honnan van? Nem kell messzire menni, mondjuk csak egy dvd kölcsönzőbe a már klasszikusnak számító Las Vegas-i vakáció c. filmért. A temérdek poén között minket üdvözölnek: 'Köszöntjük a Mirage-ban, Mr. PapaGiorgio!' Persze a film jóval előbb készült, mint ahogy a mi zenekarunk megalakult volna... szóval innen van a nevünk.
Zenekari végleges formája: 2009. vége
Aktív tagok:
Petrik György (ének): sokáig dobolt és gitározott, folyamatos énektudás fejlesztése mellett, színpadi tapasztalatot az É-Trend zenekarban szerzett.
Tóth Mátyás (gitár): Játszott az Esclin Syndo-ban; Bartók Esztivel és Caramellel dolgoznak közös projekteken, illetve a Groovus Interruptus jazz formáció tagja. Szaktudását főként az autodidakta tanulásnak, Horányi Sanyinak és a Finnországban töltött idejének köszönheti.
Nyírő Áron (dob): 16 éves kora óta dobol, most 25 éves és már a Kodolányi János Főiskola Jazz tanszakának végzőse, Szekeres Adriennel, Sárvári Sándorral, az Unisex és a Jazzékiel zenekarokkal készítettek közös felvételeket.
Kiss Zsolt (basszusgitár): a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem jazz tanszakán végzett, elismert hangmérnök.
Horváth Bálint (billentyű): a NOX és a Sziámi csapat ex ill. az Odett & goGirlz és az Ablak zenekar aktív tagja.
Daltól függően színező elem: az MC, Henry Onye, a harmonika, Pribojszki Mátyás, a szaxofon Borkó Attila, vagy Kató Zoli (Back2Black) jóvoltából. A Felemel című dalban Gergely Róbert színművészúr szaval.
Megjelent lemez:
TiSört, 2010Üdv! Szeretném megosztani veletek, egyik kedvenc bandámat. Kicsit fura, hogy eddíg még senki se küldte be, de ami késik nem múlik. A bandáról röviden annyi, hogy Németországban alakult 1989-ben, Wolfsburg-ban. A Rammstein-t ők inspirálták arra, hogy hasonló zenét készítsenek. Nem lett akkora sikerük ebben az irányzatban, mint a Rammstein-nak. A sajátos stílusukat az ezredforduló környékén találták meg, több zenei stílust is ötvöztek. Innentől kezdve jöttek a sikereik. Híresebb számok: Fieber, Supernova, Augen Auf! - (németország zenei toplistáját nagyon sokáig vezette és bekerült a Fifa 2005 zenetárjába is),Sex hat keine macht és még sorolhatnám... Utolsó albumukat ezév márciusában adták ki, mely teljesen angol nyelvű, és sikeresebb számaik fordítását tartalmazza.Ízelítőnek pár videóklipp:
Dio - Rainbow in the Dark
eldiablo | 2010.08.05. 16:26:40RIP Ronnie...Jurij - utazás
2001 februárjában alakult nyíregyházi csapat. Saját maguk a zenei stílusukat szocrocknak nevezik. Ezalatt a 9 év alatt 6 albumot készítettek, melyek közül a legutolsó Kitartás! I love you címmel idén jelent meg és igen jó kritikát kapott . Felléptek már a Szigeten, Hegyalján és a Campuson is. (Csak egy párat említek a sok közül.) Petőfi rádió is játsza néhány dalukat.Az idei foci vb hivatlos zenéje.
Shakira feat Freshlyground - Waka Waka (this time for Africa)JogiBear | 2010.05.06. 12:18:07hát osztom én is gundul véleményét:P
Overkill - Ironbound
Nem tudok mit hozzá fűzni...:)Phoenix - 1901 (sayCet Remix)
7 éve dolgozom FL Studioval.
Innerpartysystem - Don`t Stop
Az Innerpartysystem négytagú amerikai rockzenekar, az alternatív rockzenét keveri elektronikus zenei hangzásokkal. Nevükhöz fűződik az első csokoládéból készített hagyományos kislemez kiadása, melyre egyik slágerüket, a Don't Stop-ot préseltették. :)- A Gramofon Online debreceni nyitóbulijához készült DJ-mix
Hallható halhatatlanok élőben:
2010. április 17-én, szombaton, 20 órától
Debrecen
MODEM
A Gramofon Online elindulását ünneplő estén az elmúlt évszázad fekete lemezeinek mágusai lángoszlopokként oszlatják el a feledés homályát. Lélegzetelállító és hajmeresztő, borzasztó és bizsergető muzsikák armadáját hadrendbe állítva mutatják meg az alkalomra egybegyűlt fruskák és méltóságos asszonyok, sihederek és nagyságos urak számára, hogy a Monarchiától a Népköztársaságig ívelő rögzített zenei kincs nem pókhálós múzeumi állomány.