„Miért kellett neked paróka?” - kérdeztem régi ismerősömtől, Németh Marcsitól, miután közzétett egy tüsihajas képet a Facebookon. Bevallom, előre megborzongtam a választól. „Mert mellrákos vagyok” - mesélte kertelés nélkül. Aztán még sok minden mást is elmesélt...
Gyorsétterem vécéjének tükrében önfotózó tinik, agyoneffektezett csücsörítős portrék, művészinek szánt kompozíciókba rendezett nagy büdös semmi. Azt hittem, az Instagram csupán ennyi. Mígnem hirtelen ötlettől vezérelve regisztráltam, és néhány óra múlva megláttam az esztétikumot egy villanypóznában. Függő lettem, ez van.
„Elnézést kérek, de itt egyetemi előadás van, kérem, üljön le” – utasított rendre egy újságírót a katedrát büszkén birtokló Alekosz. A valóságshow-győztest vendégoktatónak hívó BKF majdnem annyira emelte a kommunikáció képzés fényét, mint Orbán Viktor regimentje.
Eleged van a folyton eltűnő kiírásokból? A legnagyobb közösségi portálon kétféleképpen csoportosíthatod ismerőseid és az általad kedvelt oldalak megosztásait, de sem a „Top stories”, sem pedig a „Most recent” nem mutat meg mindent.
A régi filmekben törékeny, elesett hölgyeket láthatunk, míg manapság kész amazonként kell viselkednünk. Mit jelent a nőiesség, és hogyan őrizhetjük meg? Igaz-e, hogy nincs szükség férfiakra?
Álláskeresés a közösségi médiában. Van egy erre a célra kitalált közösségi oldal, a LinkedIn, ahol ingyen regisztrálhatsz és megtalálhatod leendő munkahelyedet, vagy fejvadászok ajánlhatják fel álmaid munkáját.