„Elnézést kérek, de itt egyetemi előadás van, kérem, üljön le” – utasított rendre egy újságírót a katedrát büszkén birtokló Alekosz. A valóságshow-győztest vendégoktatónak hívó BKF majdnem annyira emelte a kommunikáció képzés fényét, mint Orbán Viktor regimentje.
„Mindennap órákig dumáltunk. Igaz, a végén ugyanarról századszor… Most pedig egyszerűen nincs mit mondanom, szóval hetek óta nem keresem, nem hívom. Szörnyű ember vagyok?” – szegezi nekem a kérdést Borka, miközben zsebre dugott kézzel mered a távolba.
Más való kezdőnek, más haladónak, más a napról napra főzőnek, és más a barátai előtt büszkélkedő pávának. Most mindenkinek segítünk.
Ha megfogadod a szakértő tippjeit, elkerülheted a beégést! Robin Raskin, a Living in Digital Times konferencia atyja pontosan tudja, hogyan fonódik össze a valódi élet és a technológia. Mivel a virtuális térnek egyelőre nincsenek kőbe vésett illemszabályai, még a legrutinosabb felhasználókkal is megeshet, hogy másnap megbánnak egy bejegyzést...
A párok négyötöde a közösségi oldal miatt szakít. Az adat sokkoló, és ez az arány a közeljövőben várhatóan még növekedni fog.
Íme, a videó, melyen Szabó Dávidot színésztársa, Gálffy László magáévá teszi egy kanapén. A srác már a 2006-ban bemutatott, Férfiakt című film kapcsán készült interjúk alkalmával is hangsúlyozta, hogy nincsenek homoszexuális hajlamai, így komoly szakmai feladat volt részéről a mindkét nem iránt érdeklődő selyemfiú megformálása.
Minden egyes elszívott cigaretta közelebb visz az öregedéshez, minden slukkal ráncosodik a bőr. A szaknyelvben csak smoker's face-nek nevezik a belső ragyogását elveszített arcot.
Arcunkon olyan betegség tüneteit is észreveheti a szakember, ami gyakorta a kémcsövek elől is rejtve marad.
Aki nem talál értelmet az életben, hajlamosabb a mentális betegségekre. Az üresség és az unalom gyakran hangulatzavarhoz vagy függőséghez vezet. A dohányzás tipikus példa erre – írják tanulmányukban a Semmelweis Egyetem szakértői.