Szívszorító képregény
A grafikusok rémálmai a megrendelők
- Face2Face - egy szoftver, ami felismeri a felhasználó és a videóban szereplő arcát és rávetíti a felhasználó arckifejezését a célszemély arcára.kukuc | 2016.03.23. 10:14:09Elsőre nekem is a visszaélés lehetősége ugrott be, de gondoljunk valami jóra is, pl egy film esetén a szájmozgást a szinkronhanghoz lehetne igazítani, tudom az nem élő, de elképzelésnek jó. Vagy megvan a felvétel, de nem jó szöveget mondott a karakter és nem kell újra felvenni csak elmondatni vele. Erre a CGI is képes, de ez is egy lehetőség. :)
Tévésorozatok epizódjai IMDB pontszámok alapján grafikonon ábrázolva
Helló, Graph Search, viszlát, magánélet!
Lassan a Facebookot angolul használó magyar felhasználóknak is megérkezik a Graph Search, amellyel minden eddiginél könnyebben nyerhetünk ki részletes információkat barátainkról és azok barátairól. Új fegyvert kapnak kezükbe a féltékeny barátok, szülők. Vannak vicces, de félelmetes találatok is.GreenHell | 2013.01.26. 14:17:52Welcome to the interweb, adjatok hálát, hogy még mindig elég fos a fb kereső algoritmusa :D
Pápay Balázs gyönyörű munkái. Különösen ajánlom a zodiákus sorozatát, a 2D-s rajzai meg hamarosan jönnek...
Erunder | 2008.10.12. 13:27:46Azért örülök a h a legtöbben ráéreztetek a post lényegére :D
Tehetséges magyar fiatalok fényképei, design munkái és street art képei.
DeeT | 2008.10.19. 11:58:01nem értem némelyik hozzászólást.
kezdjük a prostreet-nél. azért mert van benne ugyanolyan zöld szín mint a pro street-ben, miért olyan?ennyi erővel az izé.hu meg olyan mint a Tekken 3.
a dizájn nyúlást meg ha a lapozásra érted,akkor b...meg, milyen legyen egy magazin, ha nem lapozós???ez egy ingyen letölthető flash.
erről ennyit csá!
Charles C. Ebbets fényképész
Fotóicsuri | 2008.08.27. 20:30:12Lego reklám 1932-ből
Az első ASCII kód művész??
(Írógéppel "rajzol")bandee1219 | 2008.01.19. 08:07:53http://www.olh.hu/Velok_Istvan/
http://www.emea.hu/index.php?o=7&r=56 ;)
Az teljesen ügyfélfüggő még a profiknál is, hogy mennyire hagyják a szabadkezűséget a hozzáértő grafikusra. Múltkor pont néztem egy grafikus skicc rajzolását, ami alatt természetesen kommentált végig beszédben. Keresett ember, igaz nem webfejlesztői vonalon, de ez most nem is lényeg. Mondta, hogy nagyon ritka, hogy a kliens ne módosítaná a saját vagy a grafikus elképzelését, és szinte minden megrendelésnél van "macera". Elsőre akkor klappolhat minden, ha kifejezetten a szolgáltató stílusáért keresik meg a szolgáltatót, hogy szabadkezet biztosítva kapjanak tőle valamit, ami tetszik.