Kicsoda Polconszaró György?
Kínos ragadványnevek a történelemből!A modernkori rabszolgaságról szóló magyar animációs rövidfilm nagyot megy most a neten
sztewe | 2018.02.21. 22:13:38A kivitelezés egy okádék. Pedig ez a téma jobbat érdemel. Ezzel a vibráns színes villódzó f*stömeggel nem lehet felhívni a figyelmet, mert inkább irritál és elkapcsol tőle az ember. Az ilyen téma inkább darkosabb fekete fehér olyan Sin City s stílus illene rá, mondjuk az mikor megrendeli és a ürge világa szines de az árvaház meg a pince sötét fekete és csak egy lámpa világítja meg ezzel is szimbolizálva a kitaszítottságot, és azt hogy szerencsétlen nem tehet semmit. Az úgy igen az úgy lélekbe markoló lenne. Így nem.Egy élelmes üzletember szerintem máris gyárta a Soros elleni rózsafűzéreket
De komolyan, iszonyat szürreális, ami a parlamentben megy.Soros nóta a HétköznaPI CSAlódásoktól
Villog a fake radar, de attól még ijesztő ez az Izé
És ráadásul még magyar is.skad03 | 2017.09.03. 11:19:04Olyan mint egy majom, de hogy nem valódi, az biztos :)
A srácnak vannak még videói, foglalkozik videós effektekkel (The life of a zombie - behind the scenes), meg vannak még "kamu" videói. Elég nagy megtekintési számmal. Gondolom kell a pénz neki :)
Ezt én se nagyon bírtam volna ki röhögés nélkül a tárgyaláson
szemantikus | 2017.04.18. 08:46:13Had idézzek egy klasszikust: "A statuálás a lényeg".
Ha lenne kedved színészkedni, akkor most itt egy jó lehetőség, hogy kipróbáld magad
Itt a bizonyíték: Soros pénzelte az ellenzéket, hogy megbuktassa a kormányt
lilaflexninja | 2016.02.12. 07:04:12És akkor tudja az ember, hogy mit gondoljon!?
De sebaj, mert úgyis kezdünk bebújni az orosz seggbe. Persze attól még, biztos, hogy mint mindig a rossz oldalt választjuk.
Mert ugye régen minden sokkal jobb volt... :-)
'Dobray György által rendezett, 1970-ben készült dokumentumfilm. Ironikus képek a munkamorálról a riportalanyok nyilatkozatai alapján. A dolgozók arról beszélnek, hogyan végzik, vagy éppenséggel nem végzik a munkájukat, mit jelent számukra a munkaidő betartása, valóban munkával töltik-e el a munkaidőt, milyenek a munkaeszközök, a munkahelyi pénzkezelés és meg vannak-e elégedve a munkabérekkel.'
Azóta sem javult semmit a helyzet.izé012 | 2015.04.22. 12:21:41Akkor egyetértettünk ebben is. ;-)
Közel 10 milliárd forint közpénzt költ a Magyar Nemzeti Bank az átutalásainkat bonyolító cég megvásárlására, bármiféle hivatalos magyarázat nélkül. Így minden hozzáértő csak találgat: vannak, akik szerint az utalásainkat venné közelebbről szemügyre, mások szerint inkább az adósságainkra kíváncsi.
Miért akarják látni Matolcsyék az átutalásainkat?Stickhorse | 2014.04.24. 18:20:41Két választási lehetőség van, hogy ebből egy átláthatóbb, szabályosabb és működőképesebb rendszert lehessen csinálni. Mindegyik fájdalmas.
Az egyik:
A vállalkozások elfogadják a törvényhozás játékszabályait. Vállalkozások tömegei fognak csődbe menni annak minden negatív következménnyel. A fennmaradók jó eséllyel erősek, újraosztják a megtisztult piacot, terjeszkednek, egy idő után képesek ugyanazt az ellátási és foglalkoztatási színvonalat biztosítani, mint ami korábban volt. A dolog hátulütője, hogy nem lehetünk benne biztosak, hogy a fennmaradó vállalatok valóban a piaci erejük és rátermettségük miatt maradtak-e fenn, vagy különböző hatalmi megfontolásokból, kapcsolataik révén. Egyszerűbben szólva a fennmaradó vállalatok jelentős része minden bizonnyal a politikai hatalom közeléből kerülne ki. Akár törvényesen is. Egyszerű kormányzati támogatások útján. Ennek egyik legnagyobb hátránya, hogy ha ez valóban így van, nem lesznek ösztönözve a fejlődésre.
A másik:
A törvényhozás az állami működést szorítja háttérbe az állami kiadások csökkentésével. Ennek hatására kevesebb adóteherrel is biztosítható a megfelelő költségvetés, tehát nem kell annyit beszedni. Erősebb piaci verseny alakul ki, mert megéri vállalkozni, a piac pedig egy idő után kitermeli magából a tényleg erős vállalkozásokat. Hátránya kettős: az állami szféra leépítése ugyanúgy emberek ezreinek munkáját veszi el, és semmi nem biztosítja továbbra sem, hogy a kisebb terheket majd befizetik a vállalkozások.