Évekig injekcióztatta magát a brit kétgyerekes anyuka a brutális méretű fenékért. Szerintetek megérte?
brigi_cica | 2012.06.14. 19:52:27remélem mert nagyon le vagyok keseredve :) köszi szépen :)Aki esetleg kételkedett David Icke kényelmi zónáról tartott álláspontjával kapcsolatban egy korábbi posztnál, az ismerkedjen meg az Asch kísérlettel:
A konformitás kutatása Asch nevéhez fűződik. Ő kezdte el tudományos módszerekkel kutatni az emberre ható csoportnyomás hatásait.Ebben a filmben Asch eredeti kutatásainak egyikét mutatjuk be, eredeti felvételről.
A kutatásban több résztvevőnek meg kell mondania, hogy a kép jobb oldalon elhelyezett három különböző méretű vonal közül melyik azonos a bal oldalon lévő vonal hoszával. Ezt első ránézésre mindenki helyesen meg tudná közülünk mondani. Ám mi van akkor, ha a csoportban mi vagyunk az egyetlen, nem beavatott emberek? Akkor is rá fogjuk vágni a tökéletes megoldást minden alkalommal? Vagy talán engedünk a csoport nyomásának, és mi is hibás választ adunk a kísérletvezető kérdésére csakúgy, mint az előttünk ülő beépített emberek?Tooni | 2012.04.05. 17:48:17Ugyan, nem vettem magamra, de honnan tudjam más mit csinál/na? Kételkednék/Kételkednénk...
Kólás gumicukor - végre normális méretben ;)
JamesBond007 | 2012.03.03. 21:21:55eszembe jutott, hogy mi lenne ha...?
rákerestem, itt az eredmény:
http://o-felix-culpa.blogspot.com/2006/11/gummy-beers.html
Így kell megnövelni a cigaretta méretét... ;)
Tooni | 2013.04.24. 21:29:08http://www.moillusions.com/wp-content/uploads/2013/03/oie_222048543d74NL4p.gif
A farokméret térkép után ideje volt egy mellméret összehasonlító térképnek is... ;)
BullFrog | 2011.03.30. 00:27:20Tuti, hogy Tuti!
Végre valami, amiben az elsők közt vagyunk... ;)
Tooni | 2011.03.24. 06:56:28Jah...helyette fehérítő a tisztelt nagyérdemű szive vágya :D
Ez a rövidfilm a tudomány mai állása szerint ismert világot mutatja be. A szatellitek, holdak, bolygók, csillagok és galaxisok megjelenítése a csillagászati mérések, megfigyelések alapján meghatározott, valós elhelyezkedésüket és méretarányukat mutatja.
Az ember csak egy kis porszem egy porszemen a homokviharban...
Azért hihetetlen, meddig "ellátunk". :Drobi0000016 | 2011.06.22. 00:36:15Szerintem ha az időt nem számoljuk dimenziónak, és létezik egy 4. térbeli dimenzió akkor annak mi részei vagyünk. mivel minden alacsonyabb dimenzió is része a felette állónak.de az elég abszurd hogy húzunk 1 merőleges vektort térbeli vektorokra, és ahogy a vonalból kijött a sík úgy megkapjuk a 4. dimenziót.. és még húzgáljuk a vektorokat akkor csak úgy záporoznak a terek, amiket nem tudunk elképzelni, max a 3dimenziós térbeli világunk kicsit komplikáltabb másolataként.Vajon van szükség a 4. dimenzióra? a tér összekapcsolódik az idővel..ez világos, mert van múlás (valószínű hogy egyirányű vektor vissza semmiképp).. de az idő nem eggyenlő a térrel így szerintem ha képesek lennénk létetni a 4.dik dimenzióban ami szerintem kizárt akkor is maximum a térben tudnánk másképpen mozongi, de semmiképpen sem az időben,elgondolásom szerint csak egy 4dimenziós lény lenne képes megjeleníteni minket a 4.dik dimenzióban.. így kár is a vesződésért... valami más módszer kell az időutazásra és a térugrásra..meghallgatnék néhány jó elgondolást.pl időutazás az nagyon egyszerű, bárki képes rá. előre felé csak úgy hogy vársz.. sokat nem lehet de ez is valami.. vissza meg hogy kinézel az évre és tudod hogy amit látsz az tobb millió éves.. de ha fénysebességgel utazol.. akkor még mindig előrefelé mész az időben.. és nem hátra.. mert mire odaérsz addigra pont a jelenben leszel.. gyorsabb utazás lenne érdekes..na írjatok.
Egy animáció a következő marsjáróról, ami a Curiosity nevet viseli.
"A 2011-es év legfontosabb űrkutatási eseményeként novemberben a Curiosity (eredetileg Mars Science Laboratory, MSL) elindul a Marshoz. Ez lesz az eddigi legnagyobb méretű és teljesítményű marsjáró (rover) a vörös bolygón. Nagyobb távolságokat tesz meg, és részletesebb elemzéseket végez majd, mint a nagyon sikeres Spirit és Opportunity. Egy összetett, automatizált, guruló laboratóriumnak tekinthető, amelynek fő feladata az élet lehetőségének - illetve az ezzel kapcsolatos sugárzási, kémiai körülményeknek - a vizsgálata lesz. Tervezett élettartama legalább egy marsi év (körülbelül két földi év), amelyet ideális esetben túlteljesíthet. Nemcsak műszerállománya és technológiája fejlettebb a mostani marsjárókénál, hanem a napelemek mellett radioaktív energiaforrással is bír, azaz társainál több energiát használhat mozgáshoz, mintavételhez és egyéb elemzésekhez. "
Élőben lehet nyomon követni a "marsautó" építését a NASA oldalán keresztül, az alábbi linken.
Illetve itt, még 5 jövendőbeli űreszköz melyeket szintén a 2011-es évben készülnek útjukra engedni.Revanor | 2011.01.10. 20:01:50A Spiritet pár hónapra tervezték fölküleni, ehhez képest vagy öt évig tökéletesen működött, reméljük ez is hasonlóképp túlteljesít.
Hideto Tomabechi (balról) rajong a rockzenéért és a női mellekért (jobbról). Ezért tudatalatti üzenetet tartalmazó csengőhangot készített, ami a hallgatója mellének a méretét pozitív irányba befolyásolja.
Köszönjük, Mr. Tomabechi.csigapori | 2010.07.21. 13:22:17Ehh....
- Jose Maria Sanchez Garcia építész köralakú építménye Spanyolországban a Tajo folyó vízgyüjtő területén. Az épület sporttal kapcsolatos kutatási központként üzemel, így az ehhez tartozó infrastruktúrát is kialakították a félszigeten. Az épület méretei: 7 méter széles, 200 méter átmérőjű és kerülete kb. 628 méter.Balázs | 2010.01.26. 22:57:07és ennek semmi értelme xD