„A kísértésnek rengeteg formája van. Sokszor nagyon erős, nagyon állatias, olyannyira, hogy lehetetlennek tűnik az ellenállás. Sokat enni, sokat inni, sok pénzt költeni, vagy engedni a szívünk, fejünk feletti uralmának. Az emberiség egyik leghasznosabb képessége, hogy képesek vagyunk azonosulni magasabb rendű kognitív funkciókkal, mint például az önuralmunkkal, annak érdekében, hogy ellenálljunk ezeknek a kísértéseknek, amely nélkül a fejlett civilizációk nem is létezhetnének.”
A nemi felszabadulás és egy új kultúra létrehozása
„[...]Továbbá évente több milliárd dollárt költenek arra, hogy elhitessék a nőkkel azt, hogy a legmélyebb és legigazibb hatalmuk a szexuális vonzerőből ered. További milliárdokat költenek el a pornó és szerencsejáték iparban, azért hogy elhitessék a fiatal férfiakkal, hogy jogosultak a szexre, az irányításra és a hatalomra. Ezeket az idegesítő dolgokat a férfiak és nők között, egyszerűen természetesnek tekintik, pont annyira, mint amilyenek mi is vagyunk. Ez rendkívül ritkává teszi az igazi és egyenlő partnerséget férfiak és nők között. ”
TEQBALL, magyarok által kifejlesztett játék - ebben a fociban biztosan mi vagyunk a legjobbak ;)
Belegondoltunk már abba, hogy tele vagyunk érzelmi analfabétákkal? Tudjuk vajon, hogy a ki nem mondott haragtól akár rákosak is lehetünk? Hogyan kell legyőzni a sértettséget és megbocsátani?
Éppen tíz éve lettünk az Európai Unió teljes jogú tagjai. Kiszámoltuk és térképre vittük, mennyi EU-s pénz ütötte a markunkat a csatlakozás óta. Az EU legnagyobb haszonélvezői között vagyunk. A németeknek köszönhetjük a legtöbbet, az írek erőn felül fizettek nekünk.
Az utca emberét kérdezték: Kitől származik az idézet?
„Világméretű zsidó összeesküvésnek vagyunk a tanúi, amelynek célja országunk gyarmatosítása és erőforrásaink ellopása.”
a, Szálasi Ferenc
b, Adolf Hitler
c, Benito Mussolini
Tankolj száz litert, de ne fizess. Nem jár érte börtön, csak pénzbírság, ha elkapnak. De nem kapnak el. Magyarországon vagyunk.
A nyolcvanas évek egyik legelterjedtebb, és azóta is közismert városi legendája a Gerbeaud cukrászdához kapcsolódik. A mítosz szerint, ha a cukrászdában valamilyen étel-ital kombinációt rendelünk, az jelzés az egész nap ott tartózkodó idős és vagyonosabb hölgyeknek, hogy készek vagyunk őket némi készpénz ellenében szórakoztatni.
"Az a baj a szavakkal, hogy örökösen arra késztetnek, hogy úgy érezzük, végre fényt derítettünk valamire, de ha szembekerülünk a világgal, akkor rendre csődöt mondanak, és megint oda lyukadunk ki, hogy értetlenül bámulunk. A harcos ezért inkább cselekszik, mint beszél, és ennek eredményeként a világ újabb leírásához jut, ahol a beszéd elveszíti a jelentőségét, az új tetteknek pedig újak a visszatükröződéseik". (Carlos Castaneda)