A Canal+ francia televízió csatorna megint zseniális reklámot alkotott!
Korábbi Canal+ reklámok: Egy férfi meséli el hihetetlen történetét, hogy hogyan került a szekrénybe
és Ezért nincsenek már eccarvúak :DPabY | 2015.07.26. 15:27:39fú hát ez súlyos :DAldi reklámok
Viccesek vagy nem?Melyik a kedvencetek az idei Super Bowl reklámok közül?
bungle | 2015.02.03. 19:42:54Ez se rossz reklám... ;)
ALDI Magyarország
www.youtube.com/watch?v=4_jbh6xrbvA
Finishizer - egy lengyel cég fotómanipulációi
- Míg a média csillagrombolója, Puzsér Róbert nyílt háborút folytat a reklámok ellen, addig a reklámszakma apostola, Sas István egyértelműen a másik oldalon áll! A köztük pár hónapja kirobbant nézeteltérésről többek között itt olvashatsz.bungle | 2014.07.10. 18:12:47A Bors Online által (állítólag) letiltott Puzsér interjú:
www.facebook.com/Robert.Puzser/posts/646711602071323
Így nézne ki Budapest, ha a reklámok helyén műalkotások lennének.
A testbeszédből nem csupán az érzelmek olvashatók ki...
Már régóta nem nézek tévét, így titeket kérdezlek. Manapság láthatók ilyen vagy ehhez hasonlóan (szerintem) jól megcsinált reklámok bármelyik csatornán?
Mit gondoltok, az ilyen „hirdetések” mennyiben befolyásolhatják az átlagos tévénéző tájékozottságát illetve (főként) reakcióit abban az esetben, ha azzal találkoznak, amiről pl. e videó is szól? Ti hogyan reagálnátok?
(Minimális angol tudás szükséges, de talán anélkül is érthető.)- Elképesztő, hogy milyen mértékű az emberek tudatlansága bizonyos területeken, és mit képesek elhinni – mondja Erdei Anna immunológus, egyetemi tanár. Ilyen például az, amit az ember nap mint nap hall a rádióban, vagy a tv-ben a különböző reklámokból, miszerint egyes szereket, táplálék-kiegészítőket úgy hirdetnek, hogy azok erősítik az immunrendszert.Kisp | 2013.12.04. 23:25:36Szerintem ott esünk sokszor félreértésekbe és belőlük vitákba, hogy rossz fogalmakat használunk. Definíció szerint nincs olyan hogy erős vagy gyenge immunrendszer. Pontosabban: Az immunrendszer tulajdonságai között lehet az hogy milyen és hány sejt vesz benne részt, milyen gyorsan reagálnak és milyen specificitásúak (azaz mely mikrobákat, szennyeződéseket, netalán saját tumoros sejteket támadnak). Ezek a tulajdonságok egyed szinten különbözőek (és időben változóak), viszont a különböző táplálékkiegészítők nincsenek e tulajdonságokra hatással. Azok "csupán" az immunrendszer sejtjeinek működéséhez szükséges tápanyagokat biztosítják (azaz olyan tápanyagokat ami az összes többi sejtünknek is szükséges) ha esetleg más módon nem jutnak be a szervezetbe megfelelő mennyiséggel (táplálkozás), vagy az immunrendszertől függetlenül hatnak (lásd a már itt említett antioxidánsok). Olyan hogy gyenge immunrendszer nincs, viszont az lehet, hogy egyes mikrobákra (stb.) nincs megfelelő sejtje az immunrendszernek ami választ, vagy elég gyors választ tudna adni. Ettől függetlenül a többi, az immunrendszer működéséhez szükséges sejttípus lehet tökéletes mennyiségben( így mégsem hívhatjuk gyengének), attól még a beteg megyszívta. Az ilyen hiány lehet azért mert ez az első eset hogy az adott mikroba bekerült az adott szervezetbe (ez a jobbik eset, mert ezután a szervezet fel tud ébreszteni olyan sejteket amk már fel fogják ismerni később); lehet azért mert olyan tulajdonságai vannak a mikrobának mint a saját sejtjeinknek és a felismerésre specializálódott immunsejtek sajátként értékelik; vagy a tumorok esetében tényleg a saját sejtekről beszélünk.
Azt hisszem nagyon elmerültem a témában, úgyhogy itt be is fejezném, de a lényeg, hogy én nem tudom értelmezni az "erős" vagy "gyenge" immunrendszer fogalmát.
Az a hülye GPS ;)
CsaneszZ | 2013.10.05. 13:17:53rossz cheat kód, rossz helyen.
Homoki „tunyacsáp” ;)
Ezek a Krakenes fiúk mindig kitalálnak valamit.