„Leleményességét nehéz túlhangsúlyozni, zsenialitása viszont még úgy is átjön, hogy videóihoz mindeddig nem készült magyar felirat. Az alábbi felvételen például egy egyszerű, de nagyszerű eszközzel alakítja át a műanyag palackot műanyag zsinórrá vagy szalaggá – beállítástól függően 1-10 mm vastagságban.”
Érdekes videóval szeretné felhívni a Mercedes-Benz a hidrogén-hajtású, üzemanyagcellás modelljének tiszta működésére, ugyanis felkérték Diane Kruger színésznőt és Joshua Jackson színészt, hogy autókázzanak egyet a B-osztály F-Cell változatával az Egyesült Államok egyik legforróbb és legszárazabb helyén, a Death Valley Nemzeti Parkban. Innivalót viszont nem vihetnek magukkal, kizárólag a kipufogóból lecsöpögő, összegyűjtött vizet ihatják. Az szinte mellékes is, hogy mennyire fedi a valóságot, hogy az 50 Celsius-fokos melegben, csak ennyit ittak, a hangsúly tényleg azon van, hogy a hidrogén-hajtású autó működése közben csupán ivóvíz minőségű pára keletkezik. Az üzemanyagcellában elektrokémiai reakció révén a hidrogén és az oxigén áramot és hőt termelve vízzé alakul. A víz jelen esetben mint “melléktermék” távozik a kipuffogón keresztül.
A bolygómérnökök hivatottak a teljes Földre kiható tervekkel előállni, hogy megállítsák, vagy lassítsák a globális felmelegedést, és a negatív környezeti folyamatokat. Azonban, mivel ilyen szimulációkat egyelőre lehetetlen készíteni, minden beavatkozás végletes lehet. Ötletek márpedig vannak, általában ijesztőek...
Világszerte rémisztő mértékben pusztulnak a méhek, többek közt a rájuk nézve halálos vegyszerek miatt. Az EU-ban hétfőn szavaznak ezek betiltásáról. Az óriás vegyipari cégek sorra kenik meg a politikusokat és a méhész egyesületek képviselőit, a méhészek tiltakozása ellenére. Kínában már van ahol kézzel porozzák a növényeket. Az Einsteinnek tulajdonított mondás szerint ha kipusztulnak a méhek, négy évre rá az emberiség is követi őket.