Leleplezték a Szabadon Ébredőket és a többi „alternatív” portált
„Még augusztusban foglalkoztam a Szabadon Ébredőkkel és a jelenséggel, amit a Szabadon Ébredők jelent. Kis böngészés után bárkinek világos lehet, hogy a „professzionális” hírgyárakkal, szerkesztőségekkel párhuzamosan létezik másmilyen nyilvánosság is a magyar online világban, ahol egyszerűen összetákolt honlapokon és a hozzájuk tartozó Facebook-oldalakon lelkesen keringtetnek mindenféle információt hobbitörténészek, hobbiorvosok és hobbitényfeltárók. Erre a látható számok alapján több tízezer ember vevő napról-napra. Akkor a domain.hu-n látható információk alapján írtam arról, hogy kik szerkeszthetik a Szabadon Ébredőket.”
Mai bünti: kínai tyúkok(nak öltözött nőneműek) terrorizálják a hallójáratokat és a retinákat. Jelenleg 2,3 millió ember esett már áldozatul nekik! Csak nem ez lesz az idei
Gangnam Style? :(
Harminc önkéntes tesztelő egy próbavezetésre jelentkezett bekamerázott autókkal, előtte pedig a Ford csak annyit kért tőlük, hogy indulás után mosassák le az kocsikat egy autómosóban...
A jelenleg harmadosztályban focizó Kisvárda stadionja az eredeti elképzelés szerinti 120 millió helyett egymilliárdból épül fel.
A mágneses szubviharok sokkal intenzívebbek, fényesebbek és gyorsabbak, mint a “hétköznapi” sarki fény, igaz rövidebb életűek is. Kwon O Chul dél-koreai fotósnak Kanadában sikerült megörökíteni ezt a különleges és rendkívül látványos jelenséget.
Peter Thiel nemcsak a világ egyik leggazdagabb tech-befektetője, de mellette a technológiai stagnálás legismertebb prófétája is. Hogyan lett repülő autók helyett 140 karakter a jövő? És van-e miben bíznunk, ha mostanában az innovációt az Apple termékei jelentik?
„A fejlesztés kidolgozásához a természetben megtalálható biolumineszcencia adta az alapkoncepciót. Erről a jelenségről akkor beszélünk, ha valamely élő organizmusban kémiai reakció fény (foton) kibocsátásával jár. Első körben bizonyára mindenkinek a mélytengeri élőlények, medúzák, neonhalak (vagy éppen az Avatar élővilága) jut eszébe, de legismertebb példának ott van a szentjánosbogár, amit bizonyára mindenki látott már.
A Darkside Scientific által kidolgozott LumiLor lakk teljesen hasonló elven működik: a bevonatot gyenge elektromos árammal stimulálva ugyanolyan foszforeszkáló fényhatás érhető el, mint az élőlényeknél tapasztaltak. A katalizátor itt azonban nem élő anyag által létrehozott kémiai reakció, így a jelenség neve is más, mégpedig az elektrolumineszcencia.”
Nekem ebben a műfajban ez a top:
http://subba.blog.hu/2014/11/18/egy_jo_meh_tisztito_szertartas_somaval_valaki