Hysteria
A viktoriánus kori Londonban játszódó romantikus komédia a vibrátor feltalálásának meglepő történetét meséli el. 1880-ban az ifjú Dr. Mortimer Granville azon hezitál, hogy a kényelmes orvosi praxis, vagy a jóval izgalmasabb, de anyagi bizonytalanságot jelentő kísérletezés útján induljon el. Miután modern nézetei miatt kórházi állásából elbocsátják, sikerül elhelyezkednie egy népszerű doktornál, aki a női betegségek specialistája. A hisztériaként diagnosztizált tünetegyüttest altesti masszázzsal sikeresen kezelő Dr. Robert Dalrymple kiváló segédre tesz szert Mortimer személyében, akiért hamarosan nem csak a hálás kuncsaftok lelkesednek, hanem a doktor elbűvölő kisebbik lánya, Emily is. Csakhogy az állandósuló kézgörcsnél is komolyabb problémát jelent a nővér, Charlotte, a női jogok harcos szószólója, aki az ifjú doktort és saját apját egyaránt kuruzslónak tartja.50 film, amit tönkretett a modern technológia.
Sörfi | 2012.09.26. 23:26:21ezt elolvasni sem érdemes...- Manapság szinte minden hétre jut egy olyan hír, hogy ezt, meg ezt a klasszikus filmet dolgozzák fel, a "műértő" közönség meg háborog. De, mint az ebből a cikkből kiderül, a remake gyártás nem mai találmány.
A 30 legjobb újkori szörnyfilm.
- Modern képzőművészeti galéria. Látogatók jönnek-mennek, különböző karaktereket figyelhetünk meg. A legérdekesebb közülük azonban a teremőr néni, aki a nap végén váratlan fordulatot hoz a történetbe. A Kiállítás Tóth Barnabás kisfilmje.
Kymatica
A népszerű Ezoterikus Agenda című film folytatásaként, ezen film középpontjában az emberi és az egyetemes tudat áll és rámutat az emberiség által indukált pszichikai betegségre, ami őrült illúziókat kelt, melyek állítólagos legfőbb oka a fájdalom és a szenvedés. Kymatica mélyebbre megy a valóság metafizikai szempontjaiba és összekapcsolja az ősi mítoszokat és történelmet a modern társadalom és a politika módszereivel. Elmagyarázza a sámánizmust, a kettősséget, a DNS mögötti valóságot és a modern tévhiteket. Kymatica egy egyedi film, amely megpróbál rámutatni az alapvető tévhitre, mely szerint az emberiség előtt ma álló problémát a bolygó, a természet és a fajok egyenlőtlensége eredményezte.norbertvincze | 2011.05.16. 05:44:53pedig nem ártana az embereknek tanulmányozni ezt az álláspontot sem
The Virginity Hit
A már megszokott középiskolás, nyomulós, szüzesség elvesztős téma megspékelve a modern kor átkával. Az internettel. Ez a plakát pedig mosolyt csalt az arcomra.Mint sok más hivatalos filmes oldalán, itt sem csak az előzetest érdemes meglesni.Randal Graves | 2011.01.12. 21:29:50szerintem ugyanolyan szar lesz mint az összes többi
az amcsi pite jó volt de többi egy szar...
Gnomeo & Juliet a jól ismert Rómeo és Júlia történet "modernizált törpés" feldolgozása.
A rendező Kelly Asbury (Shrek 2), a zeneszerző Elton John.
Aranyos jó humorú kis animáicós filmecske.Davek | 2010.10.14. 18:49:51Ez a jujcsi kategória...
Burlesque
Christina Aguilera, és Cher együtt a filmvásznon. Aguilera-nak ez az első alkalma, hogy valódi színészi tehetségét is megmutathatja. Igaz a valóságtól nem egy túl elrugaszkodott karaktert kell alakítania.
Ali Los Angelesbe utazik, mert az a vágya, hogy énekesnő legyen, de ahogy az lenni szokott ez nem történik meg varázsütésre (ám később mégis szóval ez is egy picit bárgyú, modern, tündérmese), ezért először pincérnőként dolgozik egy szórakozó helyen, ahol majd felfedezik tehetségét. Ezeket a váratlan fordulatokat fel se bírom fogni, micsoda meglepetések!!Erunder | 2010.08.17. 18:40:31Ja van még egy ok.
Szeretem megosztani a jókedvem tárgyát az emberekkel.
Újrakezdők – Szerelmes szingli szittert keres – The Rebound
Sandy rájön, hogy férje megcsalja, ezért elválik tőle, és gyermekeivel együtt el is költözik. Új lakhelyükön New York-ban sikerül egyből állást is találnia. A kérdés csak az, hogy ki vigyázzon a kölkökre. Férfi szitter? Miért ne? Egy pót-apára is szükség van. A probléma ott kezdődik, hogy manapság a férfi szitterek sportos, humoros, jóképű srácok.
Catherine Zeta-Jones még mindig dögös, a történet újszerű, modern, humorban sem szűkölködik. Egész jónak tűnik.
Plusz poénként itt a kínai poszter is. Érdemes megfigyelni a különbségeket. :)