Most ingyen megteheted a neten.
Kovács Agneta Patrícia, 1978-ban született Mezőkövesden. Jogi egyetemet végzett, tanult Amerikában és az Egyesült Királyságban, majd rövid ideig élt a Közel-Keleten is. Műveiben az otthonról hozott Matyó ornamentika mellett megjelennek utazásai során befogadott formák és színek, a Dallasban eltöltött időszak és a vidéki Angliából hozott élményei ugyanúgy, mint a Bejrúti mindennapok vagy épp a Holt-tenger bibliai tájainak lenyomata.
Magazinunk legújabb rovatában remélhetőleg komolyabb rendszerességgel mutatjuk majd be független stúdiók, esetleg animátor iskolában tanuló hallgatók látványos és elgondolkodtató munkáit.
Kása Béla 1952-ben született Pécsen. 13 évesen Németországba került, majd a kölni Művészeti Főiskola fotó szakán tanult fényképezni. 1973-tól járt Erdélybe, 1982-ben költözött haza Magyarországra. 1975-től tanult zenélni is, erdélyi muzsikusoktól. A fotografálás mellett a zenélést is, a népzenegyűjtést is fontosnak tartja. A mai napig rendszeresen jár Erdélybe fotózni, képei a világ számos kiállítóhelyén megtalálhatóak.
"Kawasaki mindössze két évig tanult festeni egy képzőművészeti iskolában New Yorkban, ahonnan végülis diploma és papírok nélkül távozott. Ma Los Angelesben él és alkot.
Kawasaki festményeit és grafikáit már önmagábán jellegzetessé teszi, hogy fapanelekre dolgozik (általában). Minden munkája mögött diszkréten érzékelhetjük a fa egyedülálló erezetét. Saját bevallása szerint a képeit ellentmondások építik fel: egyszerre hat rá a manga-kultúra és az Art Nouveau.
A honlapon van egy külön rész, ahol a vázlatfüzetének lapjai vannak feltéve, tök érdekes, hogy miből, hogyan alakul egy-egy kép, és ott a bizonyíték, hogy tud rendes arcokat, alakokat is rajzolni, csak éppen ő a sajátjait szereti."