- Curtis Wiklund fotós és grafikus, egy éven keresztül minden nap rajzolt valamit a párjáról, amik kettejük kapcsolatába és életük mindennapjaiba enged betekintést nyújtani.
Amikor a Magányos cédrus még egy nappalit díszített
Ravennë | 2015.09.10. 21:26:02Itt még fekete-fehér. Csak később színezték ki?- Szeretnék a figyelmetekbe ajánlani néhány fan art képet a 49. Super Bowl győztes csapatáról. A bajnok csapat bajnoki gyűrűt kap, amit a Pats irányítója és edzője már negyedjére zsebelnek be, (az elég soknak számít) innen a Gyűrűk Ura téma. Remélem tetszeni fog.
Su Ami mini állatkái :)
- Bizonyára nincs olyan magyar ember, akiből ne váltanának ki valamilyen érzelmet Murányi Kristóf alkotásai, amik leggyakoribb témái a hungarikumok.Ravennë | 2015.01.26. 14:45:51Ne haragudj, semmit.
Aman Faramarzian digitális munkái
Moszkva - és ami alatta van... ;)
A Saatchi & Saatchi oroszországi ügynöksége látványos plakátokat készített a moszkvai Schusev Építészeti Múzeum számára. A kampány címe: Discover the full story (Fedezd fel a teljes történetet!)Arc és testfestés (kicsit más, mint amit eddig megszokhattunk)
Revocation end of the world
Egy szabadtéri vetítés, aminek különlegessége, hogy a vásznat egy hatalmas vízsugár alkotta. Rendkívül hangulatos animáció, melynek készítőit a maják mostanra már közismert jóslata ihlette.Ravennë | 2012.12.21. 15:48:00meszco küldte: http://unideb.hu/facebook/vilagvege/foepulet/1920x1080.jpg
" 2012. december 21. – A sokak által sokszor említett dátum, amely világunk végét jelenti egy ősi maja naptár szerint. A Debreceni Egyetem online szerkesztői eljátszottak a gondolattal, hogy ez mégis hogy alakulna a mi egyetemünkön. "
Apokaliptikus képek a világ nagyvárosaiból
Lucie és Simon Csendes világ című fotósorozata javarészt olyan helyeken és időpontokban készült, amik ilyenkor zsúfolásig teltek élettel. New York, Párizs, Peking terei, sugárútjai a képeken mégis egy kipusztult világot idéznek. A három évig készült sorozatot különböző fotográfiai technikákkal hozta létre a munkáiban rendszeresen a valóság és a fantasy határán mozgó francia-német szerzőpáros. Céljuk a zsúfolt utcaképek elnéptelenítése volt. Egyrészt a 19. századi fotográfiát idéző hosszú expozíciós időket használtak. Egy-egy fotó expozíciója több óráig tartott. Ezalatt minden mozgó és mozgatható dolog eltűnt a képről. Ehhez az asztrofotográfusok által is használt sötét szűrőt használtak, hogy megóvják a képeket a kiégéstől. Másrészről az elkészült fotókat számítógépes programokkal hetekig tökéletesítették, hogy azok, egy kattintással készült csendélet illuzióját keltsék. Végül minden képre utólag felkerült az ember is.